اقامت آلمان

موضوعات


صفحات

پروفایل نویسنده panasonichp


مقالات منتشر شده: 4
بازدید های کل: 4356
وب سایت نویسنده: http://www.panasonic-hp.com/
بیوگرافی:

شرکت ابزار الکترونیک آبنوس ارائه دهنده محصولات اچ پی و پاناسویک در ایران با هدف ارائه راه حل جامع در زمینه ماشینهای اداری و عرضه ،پشتیبانی و آموزش سخت افزارهای اچ پی و پاناسونیک ایجاد گردیده است که در این راه همواره کنترل کیفی محصولات و خدمات مطابق با استانداردهای جهانی پذیرفته شده این حرفه آموزش صحیح تمامی مشتریان اعم از مشتریان داخلی، میانی و خارجی و اتخاذ استراتژی های مناسب در جهت ایجاد و حفظ رابطه طولانی و پایدار  بامشتریان موردنظر بوده است.

مهم نیست شما چه میزان بزرگ یا کوچک هستید ، یک سازمان بزرگ هستید یا یک مجموعه کوچک ، مهم این است آنچه را که از تکنولوژی روز در زمینه ماشینهای اداری بخواهید برای شما فراهم کرده یا خواهیم کرد.

ما در این مدت به عنوان ارائه دهنده فروش و خدمات پس از فروش شرکت اچ پی و پاناسونیک تلاش خود را کرده ایم تا بهترین راه حل را با توجه به بودجه و تکنولوژی مورد نیاز مشتریان ارائه نمائیم.

شرکت ابزار الکترونیک آبنوس به عنوان شرکت مادر (به همراه یک شرکت تخصصی دیگر در مجموعه) نیازها ، راه حل ها و سرویس و پشتیبانی ماشینهای اداری مورد نیازمشتریان خود را ارائه می نماید.

پس از گذشت 14 سال از تاسیس شرکت ابزار الکترونیک آبنوس ، هم اکنون این شرکت با داشتن 30 نفر پرسنل کارآزموده با نمایندگان  فروش وخدمات پس از فروش در شهرها و انجام پروژه های مختلف در زمینه مشاوره ، طراحی ، اجرا و نظارت بر طرحهای انفورماتیکی و ماشینهای اداری همچنین ارائه و تامین کلیه محصولات پاناسونیک (تلفن و فاکس) اچ پی (شامل سرور ، تجهیزات ذخیره سازی اطلاعات , پرینتر ، پلاتر ، اسکنر ، نوت بوک ، تجهیزات شبکه و مواد مصرفی مورد نیاز کاربران) مفتخر است که یکی از بزرگترین شرکتهای انفورماتیکی کشور بوده و از پیشگامان این صنعت فراگیر در ایران می باشد.

 شرکت ابزار الکترونیک آبنوس در حال حاضر عضو  اتحادیه ماشینهای اداری و کامپیوتر و اتحادیه مخابرات و تلفن  می باشد.

 آخرین نوشته ها توسط panasonichp

بالا بردن خاصیت قلیایی باتری های پاناسونیک

باتری جدید پلاتین پاناسونیک با قدرت AA و AAA برای تخلیه با

اسکنر پاناسونیک مدل KV-S2087 برنده جایزه دپارتمان انتخاب دلخواه کاغذ A4 از موسسه BLIشد

پس از ماه ها تست سخت، براساس آزمایش خریداران گزارش شد که عملکرد اسکنر پ

10مورد که درباره ی تلفن های بی سیم پاناسونیک باید بدانید

10مورد که درباره ی تلفن های بی سیم پاناسونیک باید بدانید اگر به فکرخرید یک تلفن بی سیم پ

نحوه ست کردن گوشی های تلفن پاناسونیک

۱ – اینکه به چه دلایلی ممکنه گوشی سیار بیسیم (پاناسو

صفحه: 1 (همه)

پربازدید ترین ها