اقامت آلمان

موضوعات


صفحات

کابل فیبر نوری میکرو

یکی از پرکاربرد ترین کابل های مخابراتی، کابل فیبر نوری میباشد. فیبر نوری از جنس شیشه یا پلاستیک سخت ساخته شده و توانایی حمل سیگنال های نوری را تا مسافت های بسیار بلندی مانند 100 کیلومتر دارا است. پهنای باندی که فیبر نوری می تواند حمل کند نیز محدودیت بسیار کمتری دارد نسبت به بستر های مخابراتی دیگر مانند کابل کواکسیال، کابل شبکه، رادیو، زوج سیم مسی و...

 

کابل فیبر میکرو

یکی از انواع حالت هایی که فیبر نوری ارائه می شود، کابل فیبر میکرو یا میکرو فیبر می باشد. این کابل دارای قطر بسیار کم (حدود 2-3 میلیمتر) بوده و سطح خارجی آن صیقلی می باشد. علت وجود چنین مشخصه هایی در کابل میکروفیبر، این است که بتوان این کابل را بروش شوتینگ با فشار هوا از داخل مجرای میکروداکت عبور داد. بخاطر همین به این نوع کابل، کابل فیبر ایر بلون AIR BLOWN OPTICAL CABLE نیز می گویند.

 

قیمت فیبر میکرو

یکی از برتری های کابل فیبر میکرو قیمت پایین آن است. کابل فیبر نوری خاکی دارای لایه های بسیار متعددی جهت استحکام کابل فیبر می باشد، در حالی که فیبر میکرو نیاز به استحکام خاصی ندارد از آنجایی که این کابل داخل میکرو داکت شوت می شود و خود میکروداکت حکم محافظ این کابل را دارد. پس با حذف این لایه های پوششی اضافی، قیمت کابل میکروفیبر بسیار پایین تر از کابل های فیبر کانالی و خاکی می باشد.
درباره نویسنده:

divaneh

نئومارکت ارائه دهنده انواع میکرو فیبر نوری با قیمت مناسب.

وب سایت: http://neomarket.ir

شماره تلفن: 06133334385
موبایل: 09166555840


توجه:

سایت دایرکتوری مقالات، متعلق به شماست. مطالب موجود در سایت، توسط کاربران نوشته می شوند، و توسط تیم ادیتور سایت بررسی و سپس منتشر می شوند. شما می توانید با چاپ مقاله در این سایت، بطور رایگان مقاله خود را در اختیار مخاطبان خود قرار داده و حتی برای سایت خود بک لینک رایگان بگیرید.


نظرات


No comments yet! Be the first:

Your Responseپربازدید ترین ها