اقامت آلمان

موضوعات


صفحات

لزوم استفاده از مدیریت ارتباط با مشتری CRM در کسب و کار شما

مدیریت ارتباط با مشتری CRM برگ برنده کسب و کارهای امروزی


واضح است که مدیریت ارتباط با مشتری CRM سنگ بنای کسب و کار های مدرن می باشد، اما چگونه؟


 تابحال به رفتار مشتریانی که در لحظات پایانی و هنگام انتخاب نهایی محصول سردرگم شده اند توجه کرده اید؟ یک لحظه درنگ و در یک لحظه انتخاب! اینکه در لحظات پایانی مشتری شما را انتخاب کند یا نه، به خود شما بستگی دارد. در ادامه یکی از ساده ترین روش هایی که به مشتریان در آخرین دقایق تصمیم گیری برای خرید و انتخاب محصولات شما از بین سایر محصولات کمک می کند بیان می گردد.


تاثیرگذار ترین روش هنگامی که مشتریان برای انتخاب بین شما و رقبایتان سردرگم شده اند اینست که، بین خودتان و رقبا  تمایز ایجاد کنید. اولین و مهمترین گام برای ایجاد تمایز، به اینصورت است که، در هر تماس مشتریان با شما و یا بالعکس، کافیست در پایان آن، مشتریان از برقراری ارتباط با شما احساس رضایت و خرسندی داشته باشند. این احساس رضایت و خرسندی در دقایق حساس و نفس گیر پایانی خرید به کمک شما خواهد آمد و مشتری را به سمت انتخاب محصولات شما سوق خواهد داد.


همین یک دلیل ساده درباره رضایت مشتری سبب توجه روز افزون شرکت ها به مدیریت ارتباط با مشتری CRM و به کار گماردن نیروهای خبره در بخش CRM شرکت برای ایجاد احساس رضایت و خرسندی در مشتری و حضور قدرتمند در بازار می باشد.


در یک سیستم مدیریت ارتباط با مشتری CRM قدرتمند باید موارد زیر در نظر گرفته شود :
⦁    ساده سازی فرایند های بازاریابی و فروش
⦁    تعامل با مشتریان با روش های کارا و بهینه
⦁    مدیریت آسان بانک اطلاعاتی مشتریان بالفعل و بالقوه
⦁    پیگیری خودکار مشتریان و پایش لحظه ای وضعیت آن ها
⦁    افزایش فروش از طریق سرویس دهی سریعتر به مشتریان
درباره نویسنده:

بهروز

نرم افزار CRM ویتایگر فارسی


توجه:

سایت دایرکتوری مقالات، متعلق به شماست. مطالب موجود در سایت، توسط کاربران نوشته می شوند، و توسط تیم ادیتور سایت بررسی و سپس منتشر می شوند. شما می توانید با چاپ مقاله در این سایت، بطور رایگان مقاله خود را در اختیار مخاطبان خود قرار داده و حتی برای سایت خود بک لینک رایگان بگیرید.


نظرات


No comments yet! Be the first:

Your Responseپربازدید ترین ها