اقامت آلمان

موضوعات


صفحات

تهیه و نگارش ایمیل

تهیه و نگارش ایمیل 

با عرض سلام و احترام خدمت دوستان و همراهان دوست داشتنی سایت صبالرن.کام. امروز هم با یکی دیگه از سری آموزش های ۶ گام طلایی راه اندازی کسب و کار اینترنتی در خدمت شما هستم و قصد دارم تا به پنجمین گام که در مورد تهیه و نگارش ایمیل هستش صحبت بکنم. پس لطفا منو تا پایان این آموزش همراهی بفرمایید.

دسته بندی انواع نگارش ایمیل

ببین دوست من برای اینکه بتونی توی ایمیل مارکتینگ موفق باشی، باید خلاقیت داشته و تنوع رو توی ایمیل هایی که ارسال میکنی لحاظ کنی. این یعنی چی؟ یعنی اینکه مثلا شما نباید فقط بیای و روی ارسال ایمیل های فروش تمرکز کنی و فقط ایمیل فروش برای کاربرانت بفرستی، شما باید یک تعامل رو بین خودت و کاربرانت ایجاد بکنی و در ایمیل هایی که ارسال میکنی تنوع به خرج بدی.

ایمیل هایی که تو میتونی برای کاربرانت ارسال بکنی به ۳ دسته تقسیم میشن:

  • ایمیل های محتوایی و آموزشی
  • ایمیل های رابطه ساز
  • ایمیل های تبلیغاتی و فروش
 

ایمیل های محتوایی و آموزشی

خب اگه که خاطرت باشه گفتیم که علت اینکه کاربران در سایت شما عضو میشن اینه که از شما اطلاعات و آموزش دریافت بکنن. یعنی هدف اصلی اون ها دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه کسب و کار شماست.

بنابراین باید سعی بکنی هر چند وقت یک بار به کاربرانت ایمیل آموزشی ارسال بکنی.

 

ایمیل های رابطه ساز

اما دسته دوم ایمیل ها، ایمیل های رابطه ساز هستن. و تو باید اینو یادت باشه که راز موفقیت یک کسب و کار اینترنتی در اینه که بین صاحب اون کسب و کار و کاربران سایت یک رابطه صمیمانه وجود داشته باشه. این نکته ای هستش که تو باید بهش توجه داشته باشی، و این امر هم با ایمیل های رابطه سازی که به کاربرانت میفرستی اتفاق میوفته.

 

ایمیل های تبلیغاتی و فروش

ببین دوست من درآمدزایی تو بسته به ایمیل های فروشی هستش که به کاربران خودت ارسال میکنی، و تو تا زمانی که ایمیل فروش برای کاربرانت ارسال نکنی قطعا درآمدی هم نخواهی داشت. اما این نکته رو یادت باشه که هرکدوم از این دسته ایمیل ها یک تکه پازل از کسب و کارت هستن و همه اون نیستن و تو برای اینکه بتونی موفق بشی باید یک تعادل بین این ۳ دسته ایمیل برقرار بکنی.

توضیحات تکمیلی مربوط به نگارش ایمیل در ویدیو این آموزش در وب سایت صبالرن.کام

 
درباره نویسنده:

Sajad

صبالرن | آموزش کسب درآمد اینترنتی

http://sabalearn.com


توجه:

سایت دایرکتوری مقالات، متعلق به شماست. مطالب موجود در سایت، توسط کاربران نوشته می شوند، و توسط تیم ادیتور سایت بررسی و سپس منتشر می شوند. شما می توانید با چاپ مقاله در این سایت، بطور رایگان مقاله خود را در اختیار مخاطبان خود قرار داده و حتی برای سایت خود بک لینک رایگان بگیرید.


نظرات


No comments yet! Be the first:

Your Responseپربازدید ترین ها