اقامت آلمان

موضوعات


صفحات

بالا بردن خاصیت قلیایی باتری های پاناسونیک

باتری جدید پلاتین پاناسونیک با قدرت AA و AAA برای تخلیه بالا دستگاه های مصرف کننده طراحی شده است.

شرکت انرژی پاناسونیک در امریکا باتری های قلیایی پاناسونیک مدل AA و AAA را معرفی کرد و اعلام کرد که این باتری ها نسبت به باتری های معمولی 33% قلیایی تر می باشند.

باتری های جدید پلاتین پاناسونیک با قدرت AA و AAA در حال حاضر توسط فن آوری، Evolta(قابل شارژ)شده، و سلول های قدرتمند ترین قلیایی پاناسونیک ارائه شده در شمال امریکا می باشد. آنها از ویژگی های فرمول پیشرفته، پوشش دشوار سه گانه، ضد نشت حفاظت، و محافظت از قدرت تا 10 سال طراحی شده اند.

باتری های جدید پاناسونیک طراحی شده برای برآورده کردن خواسته های در حال رشد دستگاه های تخلیه با مصرف توان بیشتری مانند اسباب بازی های رادیو کنترل، کنترل کننده بازی، چراغ جلو، چراغ قوه، و سایر دستگاه های خانگی.

باتری های پاناسونیک پلاتین به قدرت رسیده در استاندارد چهار و هشت اندازه بسته و طیف گسترده ای از چند بسته تا 48 سلول بسته بندی. اندازه AA چهار بسته است قیمت از $ 3.99 و در سراسر کشور در دسترس است.

یوجی تاکاگی مدیر فروش و بازاریابی شرکت انرژی پاناسونیک امریکا می گوید: "باتری های جدید پلاتین قدرت قلیایی AA و AAA پاناسونیک با ارائه عملکرد قدرت فوق العاده، به مدت 33٪ بیش از سلول های قلیایی متعارف عمل می کند. آنها برای استفاده در دستگاه های بالا تخلیه که مصرف قدرت بیشتر بهینه سازی شده دارند استفاده می شود."

باتری های پاناسونیک با پوشش دشوار سه گانه، که اتصال بهتر در دستگاه های پیشرفته فراهم می کند و ضد نشت حفاظت که امکان نشت را کاهش می دهد.

ویژگی های اصلی

1-      فرمول پیشرفته باتری های جدید - 33٪ بادوام تر از باتری های معمولی

ترکیبی از خلوص بالا دی اکسید منگنز، یک افزودنی تیتانیوم منحصر به فرد، و تراکم تکنولوژی پر کردن کاتد فوق العاده بالا فراهم می کند تا 33٪ باتری های قلیایی پاناسونیک مدل AA و AAAپرقدرت تر از باتری های معمولی باشند.

2-      روکش سخت سه گانه باعث بهبود اتصال به باتری پاناسونیک

باتری های پاناسونیک پلاتین قدرت AA و AAA استفاده از یک آهن / نیکل لایه سفارشی آلیاژ در ترمینال منفی است. این لایه آلیاژ دیگر ایجاد یک پوشش سخت سه گانه است که مانع از اکسیداسیون آهن، مقاومت در برابر تماس با کاهش می دهد، و بهبود توانایی های باتری برای متصل برای جریان انرژی صاف باقی بماند.

3-      ضد نشت حفاظت

باتری پاناسونیک پلاتین قدرت قلیایی AA و AAA استفاده آلیاژ جدید روی، الکترولیت ها و بازدارنده های آلی که باعث کاهش گاز ساخت تا تولید در داخل سلول. پاناسونیک نیز توسعه داده است مواد واشر منحصر به فرد است که مقاومت در برابر تجزیه افزایش یافته است.

این مواد و روش آب بندی تخصصی، زمانی که با آلیاژ روی جدید، الکترولیت و بازدارنده های آلی ترکیب شده، امکان نشت الکترولیت کاهش می دهد.

4-      محافظت برق تا 10 سال

سلول های باتری پاناسونیک پلاتین قدرت قلیایی AA و AAA برق را تا ده سال نگه می دارد، زمانی که استفاده نشده و به درستی ذخیره شده باشد.

 

 

درباره شرکت پاناسونیک انرژی در امریکا:

پاناسونیک شرکت انرژی در امریکا پیشرو در ارائه راه حل های نصب شده و باتری مصرف کننده در ایالات متحده است.
این شرکت، واقع در کلمبوس، GA، یک بخش از کسب و کار بخش دستگاه انرژی واقع در اوزاکا ژاپن و یک شرکت تابعه از شرکت پاناسونیک از شمال امریکا، واقع در نیوآرک، نیوجرسی است.

شرکت پاناسونیک در بازارهای جهانی طیف گسترده ای از باتری ها را از جمله Ni-MH قابل شارژ، پلاتین انرژی، قلیایی علاوه انرژی، سوپر سنگین انرژی، و باتری های لیتیوم به فروش می رساند.
درباره نویسنده:

panasonichp

http://www.panasonic-hp.com/


توجه:

سایت دایرکتوری مقالات، متعلق به شماست. مطالب موجود در سایت، توسط کاربران نوشته می شوند، و توسط تیم ادیتور سایت بررسی و سپس منتشر می شوند. شما می توانید با چاپ مقاله در این سایت، بطور رایگان مقاله خود را در اختیار مخاطبان خود قرار داده و حتی برای سایت خود بک لینک رایگان بگیرید.


نظرات


No comments yet! Be the first:

Your Responseپربازدید ترین ها