اقامت آلمان

موضوعات


صفحات

اسکنر پاناسونیک مدل KV-S2087 برنده جایزه دپارتمان انتخاب دلخواه کاغذ A4 از موسسه BLIشد

پس از ماه ها تست سخت، براساس آزمایش خریداران گزارش شد که عملکرد اسکنر پاناسونیک عالی می باشد. پاناسونیک سیستم شرکت ارتباطات از شمال امریکا، یک تولید کننده پیشرو در صنعت مدیریت اسناد و تصویربرداری راه حل بهترین در این رده، امروز اعلام کرد از دریافت جایزه در دپارتمان انتخاب کاغذ دلخواه A4 برای اسکنر پاناسونیک مدل KV-S2087.

جو الرمن می گوید: "پاناسونیک با ارائه اسکنر KV-S2087 ثابت کرد یک فوق العاده به لطف عملکرد کلی به سرعت های بالاتر آن، نرخ قابلیت اطمینان بالا و بهتر از متوسط مجموعه ای از ویژگی ها می باشد.

اسکنر پاناسونیک KV-S2087 قطعا حفظ کیفیت و عملکرد خط اسکنر پاناسونیک و آسان و همانطور که موسسه BLI از اسکنر پاناسونیک انتظار داشته است طراحی گردیده.

هنگام کار با اسکنر پاناسونیک متوجه خواهید شد که با چه سرعتی تصاویر را اسکن می کند و دارای ADFیا تغذیه کننده سند با ظرفیت بالا می باشد. سردبیر ارشد موسسه BLI در خصوص اسکنر پاناسونیک می گوید: "ما با افتخار اسکنر پاناسونیک مدل KV-S2087 را انتخاب کردیم و جایزه BLI را به آن در تابستان 2016 اهدا کردیم چرا که اسکنر پاناسونیک عملکرد کلی برجسته و عالی دارد .

از طریق پاناسونیک علاوه بر ضبط تصویر ، کاربران می توانند بعد از اسکن تصاویر برای رسیدن به بهترین نتایج تصویر آنها را ویرایش کنند. و با توجه به ADF بزرگی که دارد پردازش هر تصویری را دارد."

اسکنر پاناسونیک مدل KV-S 2087 مناسب دپارتمان های بزرگ است که دنبال یک اسکنری هستند که قابلیت پردازش 10,000 صفحه A4 در روز را داشته باشد.

جوزف ادور مدیر سیستم ارتباطات پاناسونیک می گوید: ما همیشه افتخار می کنیم جز برندگان هستیم و جایزه صنعت را می گیریم اما زمانی احساس مضاعف افتخار می کنیم که که این جایزه توسط موسسه BLI اعطا شده است چرا که آنها تنها موسسه دارا یآزمایشگاه در صنعت هستند که هر دو آزمون مشخصه و آزمون گردش کار ماشین های اداری را برگزار می کنند .

همچنین اضافه کرد که با توجه به توانایی به بی وقفه اسکن همه چیز را از گواهینامه های رانندگی و گذرنامه به اسناد طولانی نامحدود، به ذکر تکنولوژی پردازش تصویر سخت افزار و 350.000 ورق غلطک ، ما با اطمینان انتظار می رود برای برتری در آزمون BLI.

درباره ی آزمایشگاه خریداران:

خریداران و تجهیزات آزمایشگاهی یا همان BLI، پیشرو و ارائه دهنده مستقل جهان از اطلاعات تحلیلی، خدمات و ابزار به صنعت تصویربرداری سند است. علاوه بر گزارش آزمون چاپ و نشر در دستگاه های تصویربرداری سند، هر ماه یک نمایندگی در امریکا را مورد آزمایش قرار می دهد. و آزمایشگاه BLI شده است منبع جامع ترین هوش رقابتی در چاپگرهای چندکاره، پرینتر تک منظوره و اسکنر، دستگاه های عریض و سخت افزار تولید، و همچنین در نرم افزار و مواد مصرفی بوده است. پایگاه داده BLI شامل نزدیک به 53،000 محصولات در سطح جهانی است.

درباره الزامات آزمایشگاه انتخاب جوایز:

دو بار در سال با جوایز انتخاب آن، BLI دهد به رسمیت شناختن ویژه در هر رده به این محصولات که اجرای برجسته ترین در تست های آزمایشگاهی جامع BLI ارائه شده است. جایزه دستاورد برجسته آن اذعان محصولات و یا قابلیت های است که ایستادگی کردن برای ویژگی های مانند نوآوری، سودمندی، بهره وری انرژی و یا ارزش.

پاناسونیک دنبال راه حل هایی برای کسب و کار:

راه حل های پاناسونیک برای کسب و کار را می توان در کانال های رسانه های اجتماعی، از جمله توییتر، لینکداین، یوتیوب، و راه حل های پاناسونیک برای وبلاگ کسب و کار است.

 

درباره سیستم شرکت ارتباطات پاناسونیک در شمال امریکا:

پاناسونیک سیستم شرکت ارتباطات شمال امریکا (PSCNA)، بخش شرکت پاناسونیک از شمال امریکا، ارائه راه حل های فناوری قابل اعتماد برای دولت و تجاری، شرکت ها، سازمان های غیر انتفاعی، حرفه ای های خلاق و موسسات کوچک و متوسط.

فن آوری ها شامل دستگاه های محاسبات تلفن همراه و خدمات پشتیبانی، نقطه از فروش راه حل ها، سیستم های نظارت تصویری، ضبط شواهد ویدئویی و راه حل های مدیریت، نمایش حرفه ای، پروژکتور، علامت های دیجیتال، تجهیزات تولید فیلم، و دفتر ارتباطات و راه حل های بهره وری است.

درباره شرکت پاناسونیک در شمال امریکا:

شرکت پاناسونیک از شمال امریکا یک خط گسترده ای از دیجیتال و سایر محصولات و راه حل برای مصرف کننده، کسب و کار و استفاده های صنعتی الکترونیک فراهم می کند. این شرکت اصل تابعه در آمریکای شمالی از ژاپن مبتنی بر اوزاکا، شرکت پاناسونیک و مرکز ایالات متحده پاناسونیک است.

نام تجاری، بازاریابی، فروش، خدمات و عملیات R & D. در گزارش سالانه "نشانه بهترین سبز جهانی " سال 2014 ، پاناسونیک نام تجاری الکترونیکی بالای شماره پنج را گرفته است.

به عنوان بخشی از تلاش های پایداری ادامه، شرکت پاناسونیک از شمال امریکا مقر خود را به یک مرکز جدید، ساخته شده است برای دیدار با استانداردهای گواهینامه LEED، در مجاورت نیوآرک ایستگاه پن در نیوآرک، نیوجرسی نقل مکان کردند.
درباره نویسنده:

panasonichp

http://www.panasonic-hp.com/


توجه:

سایت دایرکتوری مقالات، متعلق به شماست. مطالب موجود در سایت، توسط کاربران نوشته می شوند، و توسط تیم ادیتور سایت بررسی و سپس منتشر می شوند. شما می توانید با چاپ مقاله در این سایت، بطور رایگان مقاله خود را در اختیار مخاطبان خود قرار داده و حتی برای سایت خود بک لینک رایگان بگیرید.


نظرات


No comments yet! Be the first:

Your Responseپربازدید ترین ها