اقامت آلمان

موضوعات


صفحات

10مورد که درباره ی تلفن های بی سیم پاناسونیک باید بدانید

10مورد که درباره ی تلفن های بی سیم پاناسونیک باید بدانید

اگر به فکرخرید یک تلفن بی سیم پاناسونیک هستید ما به شما پیشنهاد میکنیم این مقاله را از دست ندهید.

1-      یک پایه تلفن پاناسونیک - گوشی های بیشتری:

شما می توانید تا 6 گوشی پاناسونیک با یک واحد پایه در خانه خود داشته باشید. شما می توانید گوشی پاناسونیک را در اتاق خواب خود و یا مکان دیگر که در آن تلفن وجود ندارد قرار دهید. بدون کابل در همه جا با گوشی های بی سیم پاناسونیک.

که شما در همه جا به گوشی های پاناسونیک نیاز دارید.

 

2-      ویژگی های استاندارد گوشی های پاناسونیک:

تقریبا تمامی گوشی های پاناسونیک به عنوان استاندارد مجهز به: بلندگو (برای صحبت کردن دست آزاد)، صفحه نمایش تماس گیرنده (دیدن چه کسی با ما در تماس است) و انتظار مکالمه (به شما اجازه می دهد منتظر اتمام مکالمه طرف مقابل باشید ).

بلندگو در تمام تلفن های بی سیم پاناسونیک در پشت این گوشی واقع شده است. کیفیت صدا متفاوت خواهد بود.

3-      پیشرفت برد در گوشی های پاناسونیک:

اگر شما از دریافت سیگنال ضعیف یا محدوده رنج می برید، پس از آن وجود دارد ممکن است در حال حاضر تنها راه حل برای شما باشد. اضافه کردن یک تکرارکننده (همچنین به عنوان یک تقویت کننده شناخته شده) به مجموعه تلفن پاناسونیک خود، و شما باید دو برابر افزایش سیگنال در محدوده خود را ببینید.

4-      ارتباط فراوان با گوشی های پاناسونیک:

در حال حاضر گزینه های بیشتری نسبت به قبل به اضافه کردن یک دستگاه دیگر به تلفن های بی سیم پاناسونیک وجود دارد. شاید شما به دنبال یک هدست باشید. تقریبا با هر گوشی پاناسونیک گزینه اضافه کردن یک هدست بی سیم وجود دارد و برخی از شما همچنین می توانید که هدست بی سیم یا بی سیم را وصل کنید.

شاید شما می خواهید برای برقراری تماس از طریق اسکایپ با استفاده از تلفن های موجود خود اقدام کنید.

برخی از جدیدترین گوشی های پاناسونیک، با قابلیت بلوتوث به شما اجازه می دهد که با اتصال به تلفن خود و دیگر دستگاه هایی که دارای بلوتوث هستند اطلاعات را رد و بدل کنید.

 

5-      اضافه کردن گوشی های پاناسونیک بیشتر

اگر شما تلفن دوقلو پاناسونیک خریداری می کنید از این بابت که یک گروه تلفنی سه نفره دارید، بیراه نیست. با خرید تمام مدل های گوشی های بی سیم پاناسونیک، شما می توانید یک گوشی اضافی (یا دو) در تاریخ بعد از خرید به گروه گوشی های بی سیم پاناسونیک خود در خانه اضافه کنید. منطبق کردن گوشی پاناسونیک جدید خریداری شده به سیستم فعلی بر روی پایه فعلی فقط یک یا دو دقیقه طول می کشد.

 

6-      تلفن بی سیم پاناسونیک چگونه کار می کند؟

اطلاع از جزئیات چگونگی تلفن های بی سیم پاناسونیک در رشته مهندسی واقعا درک از مرور ساده یک سیستم است.اصول اساسی یک تلفن بی سیم پاناسونیک را به فن آوری های رادیویی تکیه می کنند، درست مثل رادیو در ماشین شما یا رادیو دو طرفه در قدرت کیت اضطراری خود را.

در یک تلفن بی سیم پاناسونیک، واحد پایه به قدرت برق و اتصال خط تلفن متصل زمین (یا اترنت VoIP برای تلفن اینترنتی)است. تلفن های بی سیم پاناسونیک به عنوان هر دو فرستنده و گیرنده رادیویی عمل می کند، ارسال اتصال به بلندگو به گوشی و دریافت ورودی از میکروفون گوشی است، که در امتداد خط زمین مانند یک اتصال معمولی ارسال می شود.

 

فناوری DECT برای کمک به تسهیل ترجمه پیچیده ای از سیگنال های رادیویی به صدای انسان و یک فناوری به نام پیشرفته دیجیتال بی سیم ارتباطات، در تلفن های بی سیم پاناسونیک است.

7-      چگونگی راه اندازی یک تلفن بی سیم پاناسونیک:

در حالی که هر تلفن بی سیم شامل تمایل به مجموعه خود را از ویژگی ها و عناصر منحصر به فرد است ، راه اندازی یک تلفن بی سیم پاناسونیک برای قابلیت های اساسی تماس است،تقریبا همان است.

شما نیاز به انتخاب یک محل مناسب برای نصب تلفن بی سیم پاناسونیک دارید چایی که که در آن شما می توانید هر دو سیم تلفن خط زمین و الکتریکی برق خود را به جای واحد پایه متصل کنید، سپس آن را به برق وصل کنید.

در بسیاری از سیستم های تلفن بی سیم پاناسونیک، شما در حال حاضر آماده به محل و دریافت تماس هستید.

برخی از گوشی های پاناسونیک را تا بلافاصله از جعبه خارج می کنید نیاز به شارژ باتری دارد و برخی دیگر نه، بلافاصله می توان از آن استفاده کرد.

هنگامی که همه چیز برق دارد و تلفن بی سیم پاناسونیک شما متصل است، شما ممکن است مایل به پیکربندی چیزهایی مانند تاریخ و زمان تنظیمات، تغییر پیام دستگاه پیغام گیر، و جزئیات دیگر نسبی باشید.

برای گوشی های پاناسونیک پیشرفته تر، شما ممکن است مایل به استفاده از ویژگی های تماس مسدود کردن یا عناصر دیگر باشید. این نوع از تنظیمات را می توان با کمک منو بر روی صفحه نمایش در گوشی دستگاه های خود را تغییر داد.

 

8-      برقراری تماس تلفن همراه خود را در گوشی های بی سیم پاناسونیک:

LiGo Bluewave یک تکنولوژی است که می توانید به تلفن همراه خود از طریق بلوتوث متصل به طوری که شما می توانید تماس های ورودی و خروجی تلفن همراه از طریق گوشی پاناسونیک خود برقرار کنید.

9-      آیا تلفن های بی سیم نیاز به وصل شدن(به برق) دارند؟

بسته به تعریف شما از "وصل،" این سوال می تواند کارهای مختلف معنی، اما بدون در نظر گرفتن که یکی از شما در نظر گرفته شده پاسخ این است تقریبا همان. شما نیاز دارید تلفن های بی سیم پاناسونیک به چند چیز متصل شود.

ایستگاه پایه تلفن های بی سیم پاناسونیک نیاز به اتصال به برق داند چرا که به منظور روشن شدن رادیوی خود، دستگاه پیغام گیر، و شارژ گوشی (که شما بایداز لحاظ فنی ایستگاه پایه پاناسونیک را به برق وصل کنید.)

و پس از آن ایستگاه پایه پاناسونیک نیاز به اتصال به خط تلفن زمین، یا اترنت برای خدمات VoIP دارد. بنابراین گوشی های پاناسونیک قطعا باید متصل به چیزی باشد.

10 - گوشی های بی سیم با تکنولوژی VOIP:

فن آوری VoIP ممکن است به خوبی آینده زیر ساخت های اصلی ارتباطات از راه دور ما باشد.

تلفن های بی سیم پاناسونیک در حال حاضر شامل این فن آوری می باشند، با انواع مدل های که ترکیب توانایی استفاده از هر دو اتصالات VoIP و یا به انتخاب کردن برای سنتی خط زمین را دارند. چنین امکاناتی اجازه می دهد تا کاربران را به اسلاید یکپارچه به چشم انداز فن آوری جدید را به عنوان آن می گستراند.

در نتیجه:

اگر هر چیزی که شما می خواهید برای اضافه کردن که وجود دارد،پاناسونیک دوست دارد که از مشتریان خود بشنود.

آیا اخیرا یک تلفن بی سیم پاناسونیک خریدید؟ و یا به فکر خرید یک گوشی بی سیم پاناسونیک افتاده اید؟
ما دوستداریم تجربه خرید شما را برای دیگر مشتریان به اشتراک بگذاریم. این کار را با نوشتن پیام خود را در زیر انجام دهید.
درباره نویسنده:

panasonichp

http://www.panasonic-hp.com/


توجه:

سایت دایرکتوری مقالات، متعلق به شماست. مطالب موجود در سایت، توسط کاربران نوشته می شوند، و توسط تیم ادیتور سایت بررسی و سپس منتشر می شوند. شما می توانید با چاپ مقاله در این سایت، بطور رایگان مقاله خود را در اختیار مخاطبان خود قرار داده و حتی برای سایت خود بک لینک رایگان بگیرید.


نظرات


No comments yet! Be the first:

Your Responseپربازدید ترین ها