اقامت آلمان

موضوعات


صفحات

لوازم دندانپزشکی

یکی از صنایع پر طرفدار و روبه رشد، دندانپزشکی می باشد. از آنجایی که انسان برای جویدن غذا به دندان نیاز دارد، علم پزشکی برای ترمیم دندان ها و برطرف کردن مشکلات آنها نیازمند رشد روزانه است. فناوری ساخت لوازم دندانپزشکی نیز یکی از زمینه هایی است که نیاز به کار مداوم دارد.

 

خرابی دندان چگونه صورت می گیرد؟

در دندان حفره هایی ایجاد می شود که به آنها دندان خوردگی می گوییم و عفونت از طریق این خوردگی ها به داخل دندان راه پیدا می کند. حال اگر به دندانپزشک مراجعه کنید، به شما خواهد گفت که نیاز به پر کردن یا عصب کشی دارید.. یا حتی مجبور هستید دندان خود را بکشید! هرچه سریعتر به دندانپزشک مراجعه کنید، احتمال آسیب به دندان شما کمتر خواهد شد.

 

خرید لوازم دندانپزشکی

لوازم دندانپزشکی مهمترین وسایلی هستند که یک دندانپزشک باید تهیه کنید. دندانپزشک های ایران برای خرید لوازم دندانپزشکی معمولاً به دنتال سنتر واقع در بلوار نواب تهران مراجعه می کنند. جزئیات قیمت لوازم دندانپزشکی در پایین این مقاله آورده شده است.

هنگامی که شما وارد یک مطب دندانپزشکی می شوید، شما به لوازم دندانپزشکی بر می خورید که ممکن است آشنایی با آنها برای شما جالب باشد. در زیر تعدادی از این لوازم دندانپزشکی را معرفی می کنیم:


اتوکلاو
اتوکلاو دستگاهی است برای استریلیزه کردن وسایل دندانپزشکی

 

رادیوگرافی
رادیوگرافی یا رادیولوژی دستگاهی است که توانایی پرتو افکنی X-Ray را دارد. شما می توانید از دندان خود عکس بگیرید با استفاده از این لوازم دندانپزشکی.

 

یونیت و صندلی دندانپزشکی
یونیت دندانپزشکی، یک سیستم یکپارچه و چند کاره است. شما روی صندلی یونیت دراز می کشید، و این صندلی قابلیت تنظیم دارد. سپس سیستم تخلیه و خارج کردن مایعات از دهان شما وجود دارد که دهان شما را از ضایعات پاک می کند. همچنین همۀ ابزار های دندانپزشکی بر روی دسته متحرک آن قرار می گیرند و همه چیز دم دست دندانپزشک آماده می شوند تا برای کار کردن بر روی دندان شما، نیاز به رفت و آمد نداشته باشد.

لوازم دندانپزشکی دیگر

لوازم دندانپزشکی بسیار گسترده و متنوع می باشند. لوازم دندانپزشکی دیگری که ممکن است با آنها برخورد کنید از این دست می باشند:

  • آمالگاماتور
  • دوربین داخل دهانی
  • ساکشن
  • تاریکخانه
  • لایت کیور
  • سنسور RVG
  • و ...درباره نویسنده:

دنتال

تجهیزات و لوازم دندانپزشکی یزدیان در سایتhttp://dentalcity.shop برای بازدید عموم ارائه شده است. قیمت ها به روز بوده و همچنین تلفن های فروشگاه یزدیان همیشه پاسخگوی شما می باشند:

021-66380169-70 
021-66380205 
0912-636-7543


توجه:

سایت دایرکتوری مقالات، متعلق به شماست. مطالب موجود در سایت، توسط کاربران نوشته می شوند، و توسط تیم ادیتور سایت بررسی و سپس منتشر می شوند. شما می توانید با چاپ مقاله در این سایت، بطور رایگان مقاله خود را در اختیار مخاطبان خود قرار داده و حتی برای سایت خود بک لینک رایگان بگیرید.


نظرات