اقامت آلمان

موضوعات


صفحات

ثبت شرکت در آلمان

در فرآیند اخذ اقامت آلمان، گزینه های متنوعی پیش پای متقاضیان قرار دارند.

بعنوام مثال، شما می توانید در یکی از دانشگاه های اشتوتگارت آلمان بدون پرداخت شهریه به تحصیل مشغول شده و اقامت آلمان را کسب کنید. همچنین راه های کار و سرمایه گذاری و کار آفرینی وجود دارند.

اگر مایل به ثبت شرکت در آلمان باشید، از این طریق نیز می توانید زندگی خود را به آلمان آورده و در این کشور به کسب و کار بپردازید.

سرمایه‌ گذار های خارجی‌ میتوانند بر اساس نیاز های خود، مناسب‌ ترین فرم حقوقی را از قبیل شرکت سهامی و شرکت‌ های تضامنی و حتی شعبه مستقل و وابسته در آلمان، انتخاب کنند. درهر صورت، روشهای تعیین شده انتخاب شرکت در آلمان بسیار واضح هستند و ما تلاش می کنیم در این مقاله آنها را تشریح کنیم.

 

شرکت های سهامی

شرکت های سهامی نهاد هایی هستند که در آنها، بجای سهامدار، خود شرکت مسوول حقوق می باشد.

شرکت های تضامنی

شرکت های تضامنی یا مشارکتی شرکت هایی هستند که شرکا در قبال مشارکت خود متعهد می شوند.

شعبه در آلمان

هر شرکتی می تواند یک شعبه در آلمان داشته باشد. 

 

  1. ثبت علامت تجاری (Handelsregister)
  2. ثبت در اداره بازرگانی منطقه  (Gewerbeanmeldung)
  3. ثبت نام  در اتاق بازرگانی (IHK)درباره نویسنده:

هامون هادیزاد

هامون هادیزاد، مشاور شما در تیم وایز بیزنس گروپ می باشد. اخذ اقامت آلمان از طریق سرمایه گذاری، کار آفرینی، ثبت شرکت در آلمان و... با اتکا به تجربه وکلای مهاجرت و اقامت در کشور آلمان و ایران.


توجه:

سایت دایرکتوری مقالات، متعلق به شماست. مطالب موجود در سایت، توسط کاربران نوشته می شوند، و توسط تیم ادیتور سایت بررسی و سپس منتشر می شوند. شما می توانید با چاپ مقاله در این سایت، بطور رایگان مقاله خود را در اختیار مخاطبان خود قرار داده و حتی برای سایت خود بک لینک رایگان بگیرید.


نظرات


No comments yet! Be the first:

Your Responseپربازدید ترین ها